FURNITURE / Tables / Coffee table 8963334
nr 896 3334
COFFEE TABLE
length: 140, width: 80, height: 28, London W8, wear, damages.
längd: 140, djup: 80, höjd: 28, London W8
Condition: slitage, skador
Monday May 26 2014
at 18:58:23