KONST / Litografier / Färglitografi 13128442

nr 1312 8442

Olga Semenova

(f. 1953), Ryssland

Färglitografi, Flicka vid flygel. Signerad, numrerad 144/290. Motivet: 39x55 cm

Olga Semenova, född 1953 i St. Petersburg, Ryssland.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 9 mars 2020
kl 18:24:17

5/3 21:30:26 1      Vinnande bud

Olga Semenova

Läs mer om Olga Semenova