SILVER & METAL / Silver / In a case 7954722
nr 795 4722
IN A CASE
silver, sovjet stämplar, invändigt förgylld, 100gr, length: 10,
Silver, sovjet stämplar, invändigt förgylld, 100gr, längd: 10
700
SEK 600
Monday December 3 2012
at 19:07:59
30/11 08:37:49
500 kr
3/12 14:13:31
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver