KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12735263

nr 1273 5263

Svän Grandin

(1906-1982), Sverige

Oljemålning, Hus. Signerad, daterad -55. Olja på duk, 26x34 cm

Utrop:

300 kr

Såld:

300 kr

måndag 2 september 2019
kl 20:59:57

Lis Husberg (f. 1920)