ART / Lithographs / Litograph in colors 16716002
nr 1671 6002
Joakim Allgulander
(f. 1965), Sverige
Joakim Allgulander (b. 1965), Sweden. Signed, numbered 44/180, 'Prora Inn'. Litograph in colors. Sheet: 60x42 cm, outer dimensions including frame: 67x49 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, numrerad 44/180, "Prora Inn". Färglitografi. Bladets mått: 60x42 cm, yttermått inklusive ram: 67x49 cm
1000
SEK 800
Monday January 6 2025
at 20:50:34
700 kr
Joakim Allgulander
Read more about Joakim Allgulander