FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Wardrobe cupboard 16484177
nr 1648 4177
WARDROBE CUPBOARD
oak, dörr med spegel. Length: 86 cm, width: 56 cm, height: 203 cm, wear, damages.
Ek, dörr med spegel. Bredd: 86 cm, djup: 56 cm, höjd: 203 cm
Condition: slitage, skador
1000
SEK 1200
Monday October 7 2024
at 19:17:21
700 kr
800 kr
1.100 kr
1.000 kr
1.100 kr (Robot)