ART / Lithographs / Litograph in colors 9884259
nr 988 4259
LITOGRAPH IN COLORS
Lillian Michelin, 105/290, sheet: 62x45,
Lillian Michelin, 105/290, bladets mått: 62x45
800
SEK 300
Monday October 19 2015
at 18:27:17
19/10 17:26:17
- Thema-auction
Oct 19
Read more about Grafik