KONST / Litografier / Färglitografi 10166329
*
nr 1016 6329
Färglitografi
Andreas Lundberg, 14/75, bladets mått: 36x36
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 1 februari 2016
kl 19:30:12
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
1/2 17:54:11
1
Vinnande bud
1/2 18:20:21
1
justering av budtak
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: andreas lundberg färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:44
-
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:51
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12
-
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38
*
Färglitografi
nr 1016 6329
Färglitografi
Andreas Lundberg, 14/75, bladets mått: 36x36
| Utrop: | 800 kr |
|---|---|
| Såld: | 300 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 1 februari 2016 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 1/2 17:54:11 | 1 | Vinnande bud |
| 1/2 18:20:21 | 1 | justering av budtak |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: andreas lundberg färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:44 -
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:51 -
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12 -
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13 -
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38



