KONST / Litografier / Silkscreen 16733264
nr 1673 3264
Karl Gustaf KG Nilson
(f. 1942), Sverige
Signerad, numrerad 87/100, daterad 1983, komposition, oramat löst blad. Silkscreen. Bladets mått: 63x95 cm
Karl Gustaf KG Nilson, svensk målare född 1942.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 20 januari 2025
kl 18:08:40
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
Karl Gustaf KG Nilson
Läs mer om Karl Gustaf KG Nilson