KONST / Skulptur & konsthantverk / Väggskulptur 16882012

nr 1688 2012

Väggskulptur

Alvar Saari. Signerad, daterad 1975. Längd: 27 cm. Höjd: 46 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

2.400 kr

måndag 24 mars 2025
kl 20:51:03

  • Tema