KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Collage 14193439

nr 1419 3439

Helmer Avasalu

(1908-2000), Sverige

Collage, Stadsmotiv. Signerad, daterad -89. Bildmått: 39x28, yttermått inklusive ram: 51x41 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 20 september 2021
kl 20:51:45

Helmer Avasalu

Läs mer om Helmer Avasalu