FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 8605370
nr 860 5370
CHAIRS
4 pcs, Leksands modell, wear, damages.
4 st, Leksands modell
Condition: slitage, skador
800
SEK 700
Monday November 18 2013
at 18:48:51
16/11 21:37:01
600 kr
17/11 18:22:10