ART / Lithographs / Litograph in colors 14632202
nr 1463 2202
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Yrjö Edelmann (1941-2016), Sweden. Signed, numbered 203/375. Litograph in colors, Image dimensions: 78x52, outer dimensions including frame: 98x70,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, numrerad 203/375. Färglitografi, bildmått: 78x52, yttermått inklusive ram: 98x70 cm
1500
SEK 3000
Monday April 25 2022
at 20:49:13
1.500 kr
1.200 kr
1.300 kr (Robot)
1.400 kr
1.500 kr (Robot)
1.700 kr
1.700 kr
1.700 kr (Robot)
1.800 kr
2.000 kr
2.000 kr
2.000 kr (Robot)
2.600 kr
2.600 kr
2.600 kr (Robot)
2.800 kr
hidden*
- Thema-auction
Apr 25
Read more about Grafik
Yrjö Edelmann
Read more about Yrjö Edelmann