KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16185289
nr 1618 5289
Lennart Olausson
(f. 1944), Sverige
Etsning, Triptyk, Signerad, numrerad ET, daterad -88, Grisar, yttermått inklusive ram: 57x27 cm
Lennart Olausson, svensk målare född i Stockholm 1944.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 maj 2024
kl 19:34:46
1/5 18:19:21
Lennart Olausson
Läs mer om Lennart Olausson