KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16795320
nr 1679 5320
Gunnar Johansson
(1916-1996), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 32/50, sjöfåglar, bladets mått: 50x31 cm, yttermått inklusive ram: 67x48 cm
Gunnar Johansson, svensk målare född 1916, död 1996.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 februari 2025
kl 19:52:25
15/2 11:55:36
Gunnar Johansson
Läs mer om Gunnar Johansson