FURNITURE / Sofas / Sofa 13272139
nr 1327 2139
SOFA
Design: Leif Wikner, Persåsen, 80-tal, Furu / skinn. Length: 137. Signed,
Design: Leif Wikner, Persåsen, 80-tal, Furu / skinn. Längd: 137. Signerad
Condition: slitage
1000
SEK 200
Monday May 18 2020
at 20:22:24
150 kr