FURNITURE / Tables / Pedestal 8482136
nr 848 2136
PEDESTAL
about the turn of the century, height: 100 cm, wear, damages.
Sekelskifte, höjd: 100 cm
Condition: slitage, skador
SEK 1200
Monday September 23 2013
at 18:27:00
300 kr
150 kr
250 kr
1.100 kr
600 kr
800 kr
1.000 kr