MÖBLER / Soffor / Dagbädd 7212369
nr 721 2369
Dagbädd
Poul Volther, "Diva/981", längd: 202
Kondition: slitage, skador, omklädnandsbehov
Utrop:
1.500 kr
Såld:
600 kr
måndag 24 oktober 2011
kl 19:18:07
300 kr
300 kr
400 kr
500 kr
550 kr