ART / Lithographs / Litograph in colors 8474069
nr 847 4069
LITOGRAPH IN COLORS (F)
signed, 192/300, 1987, subject size: 24x18,
signerad, 192/300, 1987, motivets mått: 24x18
400
SEK 100
Monday September 16 2013
at 18:38:07
16/9 15:50:11
- Thema-auction
Sep 16
Read more about Grafik