KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12735262
nr 1273 5262
Sven Erik Andersson, Monogramsignerad, "kväll". Olja på duk, 28x32 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
600 kr
måndag 2 september 2019
kl 20:58:43
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
500 kr