MISCELLANEOUS / Textiles & Vintage / Hatbox 11007125
nr 1100 7125
HATBOX
med hög hatt, leather, wear, damages.
med hög hatt, skinn
Condition: slitage, skador
300
SEK 250
Monday April 3 2017
at 18:56:10
100 kr
150 kr
200 kr