WATCHES & CLOCKS / Wristwatches / Fickur 2895261
nr 289 5261
Fickur
Lenght: ()
Silver, 1700-tal, spindelur
100
SEK 750
Monday December 1 2003
at 16:00:00
400 kr
700 kr
600 kr
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver