Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Bookshelves 9614026



*

nr 961 4026


BOOKSHELVES

2+ 2 gavlar, 5 hyllplan,


2+ 2 gavlar, 5 hyllplan


Estimate:

800

Sold:

SEK 1100

Auction date:

Monday May 11 2015
at 18:39:07


  • Bid history
Time Bidder Bid
6/5 18:03:03 1      500 kr
8/5 11:06:00 2      350 kr
8/5 11:06:00 1      400 kr (Robot)
10/5 22:40:47 3      450 kr
10/5 22:40:47 1      500 kr (Robot)
11/5 18:03:27 4      1.000 kr
11/5 18:23:45 5      700 kr
11/5 18:23:45 4      800 kr (Robot)
11/5 18:34:07 6      Vinnande bud


Läs om budbetjänten

  • Thema-auction
  • May 11

50/60-tal

På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.



Read more about 50/60-tal
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: skåp stringhylla
  • 7005 BOOKCASE
    11 bokstöd bokhylla, Bookworm, Ron Arad för Kartel..//
    Present: SEK 1100

    Auction ends
    in two days
    19 jan at 19:28
  • 7137 BOOKCASE
    2 sek, 1960s, skjutdörrar. Length: 100 cm, width: ..//
     

    Auction ends
    in two days
    19 jan at 18:49
  • 6424 CORNER CUPBOARD
    late gustavian style, vitrine. Height: 176 cm,
    Present: SEK 100

    Auction ends
    in two days
    19 jan at 19:54




Ladda ner broschyr