KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7573169
nr 757 3169
Blandteknik
Valter Rosén, studie, signerad, Tahiti, 1982, 13x15
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 7 maj 2012
kl 17:44:57
1/5 20:52:18
7/5 17:20:04
200 kr