KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 17537068
nr 1753 7068
Svenerik Jakobsson
(f. 1934), Sverige
Färgetsning, Svenerik Jakobsson (f. 1934). Signerad, numrerad 11/50, "Ishavsnatt". Bildmått: 24x17 cm, yttermått inklusive ram: 39x32 cm
Svenerik Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1934 i Åre.
Utrop:
500 kr
Bevakningspris:
ÄR EJ UPPNÅTT
Aktuellt bud:
Inga bud (per 05:55:16)
Uppdatera
Visning
fredag 16/1, lördag 17/1, söndag 18/1 och måndag 19/1
Auktionen
avslutas:
måndag 19 januari kl 20:47:14
- Mitt bud
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Svenerik Jakobsson
Läs mer om Svenerik Jakobsson