MÖBLER / Skåp & hyllor / Dockskåp 13253289
nr 1325 3289
Dockskåp
Diversehandel. Bredd: 90 cm. Djup: 60 cm, höjd: 70 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 11 maj 2020
kl 18:45:20
100 kr
200 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)