KONST / Litografier / Litografi 8279316
nr 827 9316
Petter Thoen
(f. 1943), Norge
Litografi, Petter Thoen (f. 1943), 6/43, signerad, bladets mått: 46x28
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 20 maj 2013
kl 19:03:30
150 kr
250 kr
Petter Thoen
Läs mer om Petter Thoen