KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 13714054

nr 1371 4054

Roberto Torregiani

(f. 1946), Sverige

Akvareller, 4 st, Oramade lösa blad. Signerad, bladets mått: 27x35 - 47x37 cm

Roberto Torregiani, italiensk-svensk målare född 1946.

Utrop:

600 kr

Såld:

150 kr

måndag 11 januari 2021
kl 20:15:37

9/1 22:59:14 1      100 kr
11/1 16:50:37 2      Vinnande bud

Roberto Torregiani

Läs mer om Roberto Torregiani