MÖBLER / Bord / Damarbetsbord 11149250
nr 1114 9250
Damarbetsbord
Valnöt, 1800-tal, längd: 68 cm, djup: 39 cm, höjd: 68 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
200 kr
måndag 12 juni 2017
kl 19:35:47
100 kr
150 kr