GLASS & CERAMICS / Ceramics / Plates 7951638
nr 795 1638
PLATES
6 parts, 18th century, China, Dia23, wear, damages.
6 st, 1700-tal, Kina, Dia23
Condition: slitage, skador, lagad
1500
SEK 300
Monday December 3 2012
at 19:07:58
28/11 13:50:26