KONST / Litografier / Färglitografi 15103041
nr 1510 3041
Ida Adler
(f. 1958), Sverige
Kondition: ramskador
Ida Adler, svensk bildkonstnär född 1958.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 12 december 2022
kl 19:30:50
11/12 16:13:53
12 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer