KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12894170

nr 1289 4170

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Kyss. Signerad, daterad 1991. Motivet: 34x24 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

900 kr

måndag 18 november 2019
kl 19:12:27