ART / Oil paintings / Oil painting 11985114
nr 1198 5114
Ingvar Andersson
(f. 1947), Sverige
Ingvar Andersson, Vitsippor vid sjö. Signed, dated 1991. Oil on panel, 60x70,
OIL PAINTING, Ingvar Andersson, Vitsippor vid sjö. Signerad, daterad 1991. Olja på pannå, 60x70
Ingvar Andersson, Swedish artist born 1947.
SEK 100
Monday August 20 2018
at 19:47:32
20/8 19:12:29