MISCELLANEOUS / Rugs / Mushkabad 3761020
nr 376 1020
Mushkabad
Lenght: ()
Antik, 357x440, jämnt ställvis hårt slitage, fläckar, lagningar (en större), even partly heavier wear, stiff stains, repairs , one larger
25000
Monday October 24 2005
at 16:00:00
Oct 24
TEMA Orientaliska mattor 2
Har du en eller flera äldre el
Read more about TEMA Orientaliska mattor 2