KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15758507

nr 1575 8507

Ronald de Wolfe

(f. 1920), Storbritannien

Oljemålning, Komposition. Signerad. Olja på duk, bildmått: 45x54 cm, yttermått inklusive ram: 47x56 cm

Kondition: smärre färgbortfall

Ronald de Wolfe, född i London 1920, målare, tecknare och skulptör.

Utrop:

700 kr

Såld:

800 kr

måndag 30 oktober 2023
kl 19:11:23

Ronald de Wolfe

Läs mer om Ronald de Wolfe