ART / Lithographs / Litograph 8336325
nr 833 6325
LITOGRAPH (F)
Mari Söderlund, -78, 16/325, subject size: 36 x 47,
Mari Söderlund, -78, 16/325, motivets mått: 36 x 47
300
SEK 100
Monday June 10 2013
at 19:20:38
10/6 09:28:58