MISCELLANEOUS / Rugs / Afshar 4696001
nr 469 6001
Afshar
Lenght: ()
Antik, 148x175, jämnt ställvis hårt slitage, lagning, en kortsida saknar ngn knutrad, langettskador, even partly heavier wear, repair, one end missing a few rows of knots, needs new overcast
4000
SEK 3000
Monday May 28 2007
at 16:00:00
21/5 15:57:12
24/5 15:57:51
May 28
TEMA Orientaliska mattor 5
Har du en eller flera äldre el
Read more about TEMA Orientaliska mattor 5