ART / Etchings etc / Carborundumetsning 15816028
nr 1581 6028
Carborundumetsning
R C Gorman. Signed, numbered 25/150, dated 1987 cm, outer dimensions including frame: : 62x72 cm,
R C Gorman. Signerad, numrerad 25/150, daterad 1987 cm, yttermått inklusive ram: : 62x72 cm
800
SEK 1400
Monday November 27 2023
at 19:09:37
500 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Robot)
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.300 kr