ART / Lithographs / Litograph in colors 8369384
nr 836 9384
LITOGRAPH IN COLORS (F)
Edward Jarvis, 18/125, subject size: 39x34,
Edward Jarvis, 18/125, motivets mått: 39x34
700
SEK 100
Monday July 15 2013
at 19:14:07
15/7 09:14:50