KONST / Litografier / Färglitografi 12691139

nr 1269 1139

Finn Mickelborg

(1932-2007), Danmark

Färglitografi, Signerad, numrerad 22/99, daterad 1946. Motivet: 43x60 cm

Finn Mickelborg, dansk bildkonstnär född 1932, Köpenhamn, Danmark, död 2007.

Utrop:

500 kr

måndag 19 augusti 2019
kl 18:14:41

Finn Mickelborg

Läs mer om Finn Mickelborg