MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror 11108078
*
nr 1110 8078
MIRROR
1960s, diameter: 68,
1960-tal, diameter: 68
Estimate:
600
Sold:
SEK 1200
Auction date:
Monday May 22 2017
at 19:58:35
- Bid history
Time
Bidder
Bid
17/5 11:41:41
1
300 kr
17/5 22:55:43
2
450 kr
18/5 19:58:24
3
450 kr
18/5 19:58:24
2
450 kr (Robot)
18/5 20:01:53
4
500 kr
18/5 22:46:29
5
900 kr
18/5 22:56:55
6
800 kr
18/5 22:56:55
5
900 kr (Robot)
18/5 22:57:13
6
1.100 kr
22/5 10:46:58
7
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Thema-auction
May 22
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
9279 MIRROR
1950s, 90x45,
Auction ends
today
27 maj at 18:07
-
1022 MIRROR
Empire, delvis bemålat glas och intarsia, mahogany..//
Present: SEK 800
Auction ends
today
27 maj at 18:23
-
9165 MIRROR
Gustavian style, 60x28 cm, wear.
Auction ends
today
27 maj at 20:03
-
9024 MIRROR
krön med stiliserad dekor, tin, stämplad Firma Sve..//
Auction ends
today
27 maj at 19:44
-
9358 MIRROR
med träram, contemporary production, 57x174 cm, wear.
Auction ends
today
27 maj at 19:26
-
9186 MIRROR
contemporary production, oval, 60x50,
Present: SEK 100
Auction ends
today
27 maj at 18:29
*
MIRROR
Läs om budbetjänten
Read more about 50/60-tal
nr 1110 8078
MIRROR
1960s, diameter: 68,
1960-tal, diameter: 68
Estimate: | 600 |
---|---|
Sold: | SEK 1200 |
Auction date: |
Monday May 22 2017 |
- Bid history
Time | Bidder | Bid |
---|---|---|
17/5 11:41:41 | 1 | 300 kr |
17/5 22:55:43 | 2 | 450 kr |
18/5 19:58:24 | 3 | 450 kr |
18/5 19:58:24 | 2 | 450 kr (Robot) |
18/5 20:01:53 | 4 | 500 kr |
18/5 22:46:29 | 5 | 900 kr |
18/5 22:56:55 | 6 | 800 kr |
18/5 22:56:55 | 5 | 900 kr (Robot) |
18/5 22:57:13 | 6 | 1.100 kr |
22/5 10:46:58 | 7 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Thema-auction
May 22
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
9279 MIRROR
1950s, 90x45,
Auction ends
today
27 maj at 18:07 -
1022 MIRROR
Empire, delvis bemålat glas och intarsia, mahogany..//
Present: SEK 800
Auction ends
today
27 maj at 18:23 -
9165 MIRROR
Gustavian style, 60x28 cm, wear.
Auction ends
today
27 maj at 20:03
-
9024 MIRROR
krön med stiliserad dekor, tin, stämplad Firma Sve..//
Auction ends
today
27 maj at 19:44 -
9358 MIRROR
med träram, contemporary production, 57x174 cm, wear.
Auction ends
today
27 maj at 19:26 -
9186 MIRROR
contemporary production, oval, 60x50,
Present: SEK 100
Auction ends
today
27 maj at 18:29