KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17423429

nr 1742 3429

Oidentifierad konstnär. Signerad, Daterad 1998, Amsterdam. Olja på duk, ram: 19x24 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 24 november 2025
kl 18:45:07

24/11 17:36:09 1      Vinnande bud