KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14035021

nr 1403 5021

Efter Bruno Liljefors, Harry Thomse. Signerad, daterad 32. Olja på duk, 58x83cm, oramad

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 14 juni 2021
kl 19:35:06