KONST / Litografier / Färglitografi 16926147
nr 1692 6147
Kaj Bernstone
(f. 1946), Sverige
Signerad, numrerad 239/250, daterad -89. Färglitografi, bildmått: 371 cm, yttermått inklusive ram: 54x67 cm
Kaj Bernstone, född 1946 i Uddevalla, svensk målare,
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 7 april 2025
kl 19:11:29
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)