KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 15038298

nr 1503 8298

Carl Larsson

(1853-1919), Sverige

Carl Larsson (1853-1919), Sverige, efter. Mapp med två etsningar efter Carl Larsson, utgiven av Hjert och Hjert. Ej signerad. Oramade lösa blad, 57x43cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 21 november 2022
kl 19:22:05

17/11 04:33:40 1      Vinnande bud

Carl Larsson

Läs mer om Carl Larsson