LIGHTING / Wall lamps / Wall lamp 15952011
nr 1595 2011
WALL LAMP
teak och metall. Length: 16-81 cm, width: 6-29 cm, height: 20-24 cm, wear.
teak och metall. Längd: 16-81 cm, djup: 6-29 cm, höjd: 20-24 cm
Condition: bruksslitage
SEK 400
Monday January 29 2024
at 19:51:59
300 kr
350 kr
- Thema-auction
Jan 29
50/60/70-tal
Read more about 50/60/70-tal