ART / Lithographs / Litograph in colors 7954239
nr 795 4239
LITOGRAPH IN COLORS (F)
2 pcs, Signerade Bolin, subject size: 50x42 (1 med skadat glas),
2 st, Signerade Bolin, motivets mått: 50x42 (1 med skadat glas)
Monday December 3 2012
at 18:55:52