ART / Lithographs / Litographs in colors 14613006
nr 1461 3006
Jonny Forsström
(1944-2017), Sverige
5 pcs, in a portfolio, Jonny Forsström (1944-2017), Sweden. "Family Life". Litograph in colors. Sheet: 66x50, oramade lösa blad,
LITOGRAPHS IN COLORS, 5 st, i mapp, "Family Life". Färglitografi. Signerad. Bladets mått: 66x50, oramade lösa blad
Jonny Forsström, Swedish painter and sculptor born 1944 på Öland, dead 2017.
1000
SEK 700
Monday April 18 2022
at 20:03:54
18/4 16:05:14
Jonny Forsström
Read more about Jonny Forsström