GLAS OCH KERAMIK / Glas / Karaff + bonbonjär 9042124

nr 904 2124

Karaff + bonbonjär

2 delar, 1800-tal, Kristall

Kondition: nagg

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 4 augusti 2014
kl 20:24:38

Halvkristall