GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Krus 15763584

nr 1576 3584

Krus

Upsala-Ekeby, gulglaserat lergods. Höjd: 33 cm

Kondition: slitage, krackeleringar

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 6 november 2023
kl 19:23:52

6/11 17:54:53 1      Vinnande bud

Upsala-Ekeby